loader-img
loader-img-2
دلت که پاک باشد
دلت که پاک باشد

دلت که پاک باشد

like liked
خرید
89,900 تومان
معرفی کتاب

هیچ دیداری اتفاقی نیست
همان‌طور که اکنون خواندن این سطرها توسط تو اتفاقی نیست. رفتن من به آفریقا برای انجام پژوهش و دیدارم با صوفی‌ای که آموزش‌هایش را در این کتاب گنجانده‌ام هم اتفاقی نبوده است.
صوفی‌ها می‌گویند:«درد، همیشه راه را نشان ‌می‌دهد». مسئله مهم این است که از راه رفتن دست نکشی. کسی که در مسیر است«امید» دارد، چون تقدیر هر لحظه از نو نوشته می‌شود.
نمی‌توانی بدانی در چه زمانی با چه کسی روبه‌رو خواهی شد یا چه زمانی چه کاری را انجام خواهی داد. گاهی چیزهایی که دنبالشان می‌گردی را پیدا نمی‌کنی، اما همیشه چیزهایی که به خودی‌خود پیدا می‌شوند، همان چیزهایی هستند که دنبالشان بوده‌ای. همان‌طور که مولانا گفته است:«تو قدم در راه بگذار، راه خود را به تو نشان خواهد داد».
این کتاب که با الهام از اساتیدی که در مسیر زندگی‌ام با من مشارکت کرده‌اند و روش‌های عملی صوفی‌ها که خودم هم در زندگی‌ام از آن‌ها استفاده کرده‌ام نوشته‌ شده‌ است را به تو ارائه ‌می‌کنم تا از سختی‌های زندگی‌ات رها شوی، مشکلات را حل کنی و به زندگی دید مثبتی داشته باشی. آموزه‌هایی که در این کتاب گنجانده شده، تا به حال به هزاران نفر کمک کرده است، مطمئنم که به تو هم کمک خواهد کرد.
همسفر من، این را هرگز فراموش نکن، هر سنی که داشته باشی، هرچه بر سرت آمده باشد، دلت که پاک باشد، داستانت پایان خوشی خواهد داشت.
«خوبی مرا پیدا می‌کند» 

نظر