loader-img
loader-img-2
کتاب هنر در لحظه زندگی کردن اثر شانا نیکوئیست نشر میلکان
کتاب هنر در لحظه زندگی کردن اثر شانا نیکوئیست نشر میلکان

کتاب هنر در لحظه زندگی کردن اثر شانا نیکوئیست نشر میلکان

like liked
خرید
69,000 تومان
معرفی کتاب

بخشی از بزرگسال بودن به عهده گرفتن مسؤلیت فراهم کردن رفاه برای جسم و روح خودتان است. بخشی از بالغ بودن هم یادگرفتن نحوهی رفع نیازهای خودتان است. چون وقتی به این موضوع می رسید، با چند استثنا، هیچ کس دیگری نمی تواند این کار را برای شما انجام دهد. ) )
- از متن کتاب -
شانا نیکوئست، نویسندهی پرفروش نیویورک تایمز، در این کتاب شما را همراهی می کند تا به منظره ی زندگی تان نگاهی بیندازید و ببینید زندگی تان چطور می شود اگر از فشار بی نقص بودن رهایی یابید و به سادگی در زمان حال و در میانه ی شلختگی و روزمرگی سر کنید. شانا نقل می کند که چند سال پیش، دیدم خسته و منزوی شده ام. هم روحم بیمار بود و هم بدنم. از همیشه خسته بودن و از پا افتادن به خاطر این همه کار خسته شده بودم. با هر کسی که صحبت می کردم، به نظر می رسید تقریبا همان حال وروز را دارد: در آرزوی برقراری ارتباطی معنا، عمق، اما ناکام مانده به خاطر مشغلهی زیاد. من همسر، مادر، دختر، خواهر، دوست، همسایه و نویسنده هستم و خوب می دانم ناکام ماندن چه حسی دارد. اما در طول چند سال گذشته روشی برای زندگی کردن آموخته ام که با لطف، عشق، استراحت و بازی همراه است. از آن موقع همه چیز تغییر کرد. هنر در لحظه زندگی کردن دعوتی است به این سفر که زندگی من را تغییر داد. این مسیر را با شما طی می کنم تا از فشار و پریشانی ناشی از تلاش برای اثبات خود به دیگران دور شوید و به خود اصلی تان بازگردید، به همان کسی که قبلا بودید: بی نیاز از اثبات خود و کسب ارزش به هر قیمتی.)
) مجموعه نوشته های این کتاب با سبک زندگی گرم و آسیب پذیر شانا، روی مهم ترین تحول زندگی او ( و شاید هم شما)
متمرکز است: پشت سر گذاشتن مشغلهها و زندگی سراسیمه ی مدرن و کشف مجدد کسی که باید باشید. هنر در لحظه زندگی کردن دستی است که شما را از فشار مداوم انجام سریع تر کارها، سخت گیری بیشتر و تولید بیش تر، و در عین حال حفظ تصویر تحلیل برنده ای از کمال، رها می کند. شانا از آنچه باعث شد این سفر را آغاز کند، گزارشی صادقانه میدهد و برای در پیش گرفتن روشی کاملا جدید برای زندگی، دید قانع کننده ای به ما می دهد: غرق شدن در لطف، استراحت، سکوت، سادگی، نیایش و ارتباط با افرادی که برایمان مهم تر از همه چیزند. 

نظر
محصولات مرتبط